POLITIKOFF

Aktori që theu rekordin e Jennifer Aniston tregon si ndryshoi jeta e tij pas ardhjes në jetë të vajzës

Aktori që theu rekordin e Jennifer Aniston tregon si ndryshoi jeta e tij

Ylli i “Harry Potter”, Rupert Grint, i njohur për rolin e Ron Weasley, është bërë baba për herë të parë në ,aj të vitit të shkuar - në datën 7 maj.

Vetëm disa muaj më parë ai hapi profilin e tij në Instagram, duke thyer rekordin që mbante Jennifer Aniston - duke arritur miliona ndjekës në vetëm pak orë.

Ai publikoi një foto me vajzën e tij, se cilës i zbuloi dhe emrin:

Hej Instagram, 10 vite me vonë, por ja ku jam. Grint në Instagram. Ju prezantoj të gjithëve me Ëednesday G.Grint. Ruani veten, Rupert”, shkroi aktori.

Së fundmi në intervistën e radhës, aktori i famshëm ka treguar se si ka ndryshuar jeta e tij pas ardhjes në jetë të vajzës:

Është shumë qejf. E ndjej që kam ndryshuar si njeri. Kam ndaluar së piri duhan menjëherë. Kam filluar të fle shumë herë më mirë, sepse më parë kam pasur shumë probleme të tmerrshme me gjumin, tani po fle. Duke punuar në shtëpi. unë ndihem shumë herë, nuk e di, çuditërisht i relaksuar. Ka qenë një proces shumë qetësues për mua. Sigurisht që ka ditë që ajo është e karikuar. Por ka diçka shumë të bukur tek rutina, mua më ka bërë më mirë, mendoj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rupert Grint (@rupertgrint)

Ditari politik

Të fundit