Flash News

POLITIKOFF

Aktorja Anne Heche vdes një javë pas një aksidenti automobilistik, në moshën 53-vjeçare

Aktorja Anne Heche vdes një javë pas një aksidenti

Ka ndërruar jetë aktorja amerikane Anne Heche, një javë pasi u plagos rëndë në një aksident automobilistik. Lajmi është konfirmuar nga mikesha e saj Nancy Davis, e cila ka shkruar në Instagram:

“Qielli ka një engjëll të ri. Miku im i dashur, i sjellshëm, argëtues, i dashur dhe i bukur @anneheche shkoi në parajsë. Do të më mungojë tmerrësisht dhe do t'i ruaj të gjitha kujtimet e bukura që kemi ndarë.

Aktorja Anne Heche vdes një javë pas një aksidenti

Anne ishte gjithmonë personi më i sjellshëm, më i zhytur në mendime që nxirrte gjithmonë më të mirën tek unë. Ajo ishte kaq mbështetëse me gjithçka që mund të bënte për të ndihmuar @racetoerasems dhe gjithmonë thoshte po kur e dinte se mund të kontribuonte diçka me kohën, talentin dhe gjenialitetin e saj krijues për të ndihmuar në gjetjen e një kure për MS. Zemra ime është thyer."

U njoftua më herët gjatë ditës që Heche do t`i hiqeshin aparaturat, që e mbanin në jetë.

 

Të fundit