Flash News

POLITIKOFF

Aktorja Amanda Seyfried e penduar për skenat nudo në adoleshencë: Doja të mbaja punën

Aktorja Amanda Seyfried e penduar për skenat nudo në adoleshencë:

Amanda Seyfried bëri debutimin e saj në ekran kur ishte adoleshente në sezonin e vitit 1999 të "As the World Turns" para se t'u bashkohej telenovelave të njohura si "All My Children" dhe përfundimisht të merrte rolin e saj kryesor në "Mean Girls". Megjithëse sot është një nga aktoret më të mira dhe numëron shumë role në karrierën e saj, aktorja kujton se prapa skenave suksesi i saj nuk e mbrojti nga gjithçka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amanda Seyfried???? (@mingey)

Në një intervistë me revistën Porter, Amanda pranoi se, duke marrë parasysh të gjitha gjërat, ajo doli nga Hollywoodi i fillimit të viteve 2000 "mjaft e padëmtuar", megjithëse iu desh të përballej me situata të pakëndshme.

“Të jesh 19 vjeçe, duke ecur pa të brendshme… Si e lashë të ndodhte?” shpjegoi ajo. “Oh, e di pse: isha 19 vjeç dhe nuk doja të mërzisja askënd dhe doja të mbaja punën time. Kjo është arsyeja pse.”

Aktorja Amanda Seyfried e penduar për skenat nudo në adoleshencë:

Aktorja më pas shpjegoi se në vitet që pasuan, ka pasur një ndryshim në nivelin e saj të besimit që e ka mbrojtur atë nga përballja me të njëjtat vështirësi si një e rritur.

Aktorja Amanda Seyfried e penduar për skenat nudo në adoleshencë:

Të fundit