Flash News

POLITIKOFF

Aktorja Eliza Dushku do të bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja Eliza Dushku do të bëhet nënë për herë

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë aktorja përmes një postimi në Instagram ku ekspozon barkun e rrumbullakosur.

“Nënë për herë të dytë. Peter dhe B. sa ju dua," - shkruan Eliza krahas fotos.

Aktorja u bë nënë për herë të parë në vitin 2019 me ardhjen në jetë të djalit Philip Bourne, nga martesa me biznesmenin Peter Pandijan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku)

Të fundit