Flash News

POLITIKOFF

Al Pacino në pritje të fëmijës së katërt me të dashurën 53 vite më të re

Al Pacino në pritje të fëmijës së katërt me

Al Pacino së shpejti do bëhet baba për herë të katërt. Aktori i Scarface, 83 vjeç, është duke pritur një fëmijë me të dashurën Noor Alfallah, e cila është në muajin e tetë shtatzënë. Ai ndezi thashethemet për romancë me Alfallah, 29 vjeç, në prill të vitit 2022, kur të dy u panë duke dalë së bashku nga një restorant në Kaliforni.

Al Pacinos ka tre fëmijë të tjerë: Julie Pacino, 33 vjeç, me Jan Tarrant, si dhe Anton Pacino, 22 vjeç, dhe Olivia Pacino, 22 vjeç, me Beverly D'Angelo. Al Pacino ka mbajtur një lidhje të ngushtë me fëmijët e tij, duke theksuar se donte të ishte ndryshe nga babai i tij, i cili e braktisi atë dhe nënën kur ai ishte 2 vjeç.

"Është lidhja që mungon, si të thuash," tha ai për New Yorker në 2014. "Të patur fëmijë më ka ndihmuar shumë. E dija me vetëdije se nuk doja të isha si babai im. Doja të isha atje me tre fëmijët. Unë jam përgjegjës për ta. Unë jam pjesë e jetës së tyre."

Të fundit