Flash News

POLITIKOFF

“Alba Festival” nuk ia pagoi mjaftueshëm për të performuar, Loredana tregon publikisht se kërkoi 120 mijë euro

“Alba Festival” nuk ia pagoi mjaftueshëm për të

Dje dhe sot po mbahet “Alba Festival” në Zvicër. Numër i madh i emrave më të njohur të skenës muzikore janë pjesëmarrës të këtij festivali ndërsa Loredana edhe pse jeton në Zvicër nuk do të performojë.

E pyetur mbi arsyet, Loredana ka folur hapur. Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të paguhej 120 mijë euro që kjo të ndodhë.

Një çmim i tillë kaq i lartë nuk është dëgjuar më herët mes artistëve shqiptarë për vetëm një performancë.

Të fundit