Flash News

POLITIKOFF

Albani dhe Ronela, përfundojnë te ‘Shihemi në gjyq’ apo te ‘Kënga Magjike’

Albani dhe Ronela, përfundojnë te ‘Shihemi në gjyq’

Imagjinoni një përballje te “Shihemi në gjyq” mes Ronela Hajatit, fituesja e edicionit të 60-të të “Festivalit të Këngës” dhe Alban Ramosajt, i cili u rendit në vendin e dytë në këtë festival.

Në një postim në Instagram, producenti i "Kënga Magjike", Ardit Gjebrea, postoi një foto të këngëtarëve me mbishkrimin: “Gati për ‘Shihemi në gjyq’? Apo është efekti i dashurisë ‘magjike’?”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

“Një seancë nga ato që nuk harrohen,” komentoi me shaka Eni Çobani.

Nëpër komente, shumë ndjekës aludojnë se këngëtarët mund të sjellin një bashkëpunim në “Kënga Magjike”. 

Të fundit