Flash News

POLITIKOFF

Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë

Post-karantina e parë (pasi në disa vende ka filluar të aplikohet sërish pjesërisht karantina) ka qenë e mbushur me lajme të mira. Shumë të famshëm dhe personazhe publike kanë dhënë lajme të tilla se po bëhen prindër për herë të parë apo edhe po presin fëmijën e radhës.

Almeda Abazi dhe Tolgahan kanë dhënë lajmin për fansat dhe ndjekësit që po presin fëmijën e tyre të dytë.

“Bebi numër dy duke ardhur. Mezi po presim të takojmë vogëlush”,- ka shkruar Almeda krahas fotove me barkun e rrumbullakosur.

Dyshja janë prindër të një djali 1 vjeç e gjysmë, Efehan, i cili do të bëhet me një motër ose vëlla.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Ditari politik

Të fundit