Flash News

POLITIKOFF

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë aktori turk përmes një postimi në profilin e tij në Instagram.

“Mirëserdhe në jetë princesha ime. ALINA. Ti na solle gëzim të gjithëve”, ka shkruar aktori në postimin e tij në Instastory.

Çifti janë prindër dhe të një djali, Efehan, i cili do jetë vëllai i madh i motrës së tij.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë

Të fundit