POLITIKOFF

"Amanda u rikthye", Ava Max bën një ndryshim por nuk ndryshon mesazh

"Amanda u rikthye", Ava Max bën një ndryshim por nuk

Ndryshoi ngjyrën por jo prerjen, Ava Max shfaqet me një pamje të re

Ava Max, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila po shkëlqen në karrierën e saj muzikore ndërkombëtare, veçanërisht në Amerikë, ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Ava që në debutimin e saj të parë ka qenë me flokët bionde dhe njërën anë të prerë shkurt dhe tjetrën gjatë (arsyen e këtij modeli flokësh e keni të shpjeguar në shkrimin e mëposhtëm), por tashmë ka ndryshuar.

Ava për herë të parë i ka bërë flokët bionde por pa ndryshuar stilin e prerjes dhe kësisoj as mesazhin q% përcjell qoftë me stilin dhe emrin skenik. 

"Amanda u rikthye”- shkruan këngëtarja duke treguar se kjo ishte ngjyra e flokëve që ajo kishte para se të bëhej e famshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AVA MAX (@avamax)

Ditari politik

Të fundit