Flash News

POLITIKOFF

Angelina Jolie nuk është më brune

Angelina Jolie nuk është më brune

Angelina Jolie nuk është më brune. (E di, është madhore!) Aktorja dhe aktivistja vendosi se ishte koha për të shkuar më lehtë për verën dhe të jemi të sinqertë, ajo nuk ka qenë kaq bjonde që nga filmi i saj në vitin 1999 ” Girl, Interrupted”. Ne kemi parë ndryshimin e ngjyrës bionde të errët të Jolie në imazhe të reja nga koleksioni i saj i ardhshëm kapsulë me Chloé. Marka e saj, Atelier Jolie, po bashkohet me shtëpinë luksoze të modës në një linjë veshjesh për femra duke nderuar angazhimin e të dy markave për:

"Përmirësimin e qëndrueshmërisë sociale dhe mjedisore me transparencë dhe llogaridhënie më të madhe."

Angelina Jolie nuk është më brune

Në fotot e fundit të publikuara së bashku me njoftimin, flokët e Jolie janë dukshëm më të çelura se nuanca e saj e zakonshme e thellë espresso; ndërsa rrënjët e saj janë ende të errëta, aktorja tani tund tone të ndryshme të bjondes, duke përfshirë një mjaltë të harlisur, ari të butë, grurë dheu dhe madje edhe një bjonde foshnje pranë fytyrës së saj për t’i ndriçuar gjërat vërtet. Ne e kemi parë aktoren me një sërë parukesh bionde gjatë viteve, duke përfshirë një transformim bjonde platini për “Life or Something Like It” të vitit 2002 dhe një parukë kaçurrela viktoriane për një rol në Come Away të 2018-ës, por ajo në fakt nuk është bërë bjonde në vite … deri tani, duket. Ky është një lajm i madh, të gjithë!

Angelina Jolie nuk është më brune

Jolie ka qenë gjithmonë një nga ikonat tona të bukurisë në listën A, dhe balajazhi i saj klasik po shtohet absolutisht në modalitetin sa më shpejt të jetë e mundur. Aktorja e kombinoi fustanin e saj deri në klavikul me një fustan të zi pa rripa dhe grim minimal vetëm një prekje eyeliner, blush dhe buzë të zbehtë pjeshke. Ngjyra komplimenton bukur stilin e lehtë dhe të sofistikuar të Jolie me një mbyllje syri; aktorja i shton gjithmonë një nuancë ngrohtësie dhe argëtimi pamjes së saj në tapetin e kuq dhe jashtë me familjen e saj, dhe kjo bionde me diell po i rikthejë vitet ’90 në mënyrën më të mirë. Por përsëri, kjo është e vetmja Angelina Jolie për të cilën po flasim këtu.

Të fundit