Flash News

POLITIKOFF

Anulohet bashkëpunimi i Mozzik dhe Erës, por këngën mund ta dëgjoni

Anulohet bashkëpunimi i Mozzik dhe Erës, por këngën mund ta

Ishte paralajmëruar prej ditësh se Mozzik dhe Era do të vinin bashkë me një bashkëpunim, por mesa duket  diçka paska ndodhur.

Projekti i Mozzik dhe Era Istrefit nuk ka dalë në mesnatë siç ishte parashikuar. Reperi ka bërë të ditur se do shihen në të tjera projekte.

Dy artistët kanë fshirë edhe foton paralajmëruese të këtij dueti nga rrjetet e tyre sociale.

Por kënga është në Spotify dhe mund ta dëgjoni dhe për pak kohë. Kjo pasi  duhet kohë sipas procedurave për ta fshirë publikimin e një kënge që është paralajmëruar për publikim dhe është programuar si e tillë.

uk dihet çfarë ka ndodhur mes dy artistëve 

Të fundit