Flash News

POLITIKOFF

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nuk ndajnë vetëm dashurinë me njëri-tjetrin por dhe 7 majin

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nuk ndajnë vetëm dashurinë me

Sot, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë ditën e tyre të lindjes. Përveç dashurisë, familjes dhe fëmijëve dyshja festojnë dhe ditën e lindjes që po ashtu e ndajnë së bashku.

 Urimin e parë e ka bërë moderatorja krah një fotoje me Edin, në një prej aventurave të tyre në udhëtime, fotoja e par që Arbana poston duke puthur Eduartin.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua! @eduartgrishaj.”

Një vit më parë, Arbana e uroi Edin me një foto duke lajmëruar se shumë shpejt do të bëhej baba për herë të parë, ndërsa sot ata janë prindër të Diellit dhe po ashtu Joni, djali i parë i Arbanës ka marrëdhënie shumë të mira me Eduartin dhe është i pranishëm në çdo moment të tyrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Të fundit