Flash News

POLITIKOFF

Arbër Hajdari dhe Vlera do të martohen pas disa ditësh

Arbër Hajdari dhe Vlera do të martohen pas disa ditësh

Vetëm pak ditë nga dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës që u cilësua si dasma e vitit, një tjetër dasmë VIP do të ndodh brenda pak ditësh në Shqipëri. Bëhet fjalë për Arbër Hajdarin dhe partneren e tij Vlera Devolli.

Arbër Hajdari dhe Vlera do të martohen pas disa ditësh

Çifti pas katër vitesh së bashku po i jep fund beqarisë duke kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre. Mësohet se dasma do të mbahet me 1 tetor në një ambient larg Tiranës.

Arbër Hajdari dhe Vlera do të martohen pas disa ditësh

Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena do të jenë këngëytarët e dasmës. Arbri dhe Vlera kanë zgjedhur Tiranën për të jetuar edhe pse Vlera jetonte në Kosovë.

Të fundit