Flash News

POLITIKOFF

Archie është shumë i lumtur si "vëllai i madh" i Lilibet

Archie është shumë i lumtur si "vëllai i madh" i

Archie po e dashuron shumë faktin e të qenit një vëlla i madh. Të dielën Meghan Markle dhe Princi Harry njoftuan se vajza e tyre, Lilibet Diana, erdhi në jetë më 4 qershor dhe një zëdhënës i çiftit ka thënë për "People" se Archie "është shumë e lumtur që ka një motër të vogël".

Archie është shumë i lumtur si "vëllai i madh" i

"Ata e përgatitën Archie-n duke folur shumë për foshnjën. Megjithatë, ai është shumë i vogël për ta kuptuar," tha një tjetër burim. "

Burimi shtoi se "Meghan dhe Harry gjithashtu po pushojnë për t'u përqëndruar në familjen e tyre".

Archie është shumë i lumtur si "vëllai i madh" i

Lilibet "Lili" Diana iu dha emri vogëlushes së tyre për nder të stërgjyshes, mbretëreshës, pseudonimi familjar i së cilës ishte Lilibet. Emri i saj i mesëm, Diana, është për nder të gjyshes së saj të ndjerë, Princesha e Uellsit.

Të fundit