POLITIKOFF

Ardit Gjebrea bën publik emrin e këngëtares me të cilën do prezantojë "Këngën Magjike"

Ardit Gjebrea bën publik emrin e këngëtares me të cilën

Teksa konkurrentët po prezantohen një nga një çdo të dielë në "E diela shqiptare", tashmë është bërë publik dhe emri i prezantueses me të cilën do ndajë skenën Ardit Gjebrea.

Krah një fotoje më Marsela Çibukajn teksa shijojnë një gotë vere, ai pranon se partnerja e tij në netët finale do jetë pikërisht këngëtarja e njohur.

“Gëzuar! Për prezantimin bashkë të netëve finale të ‘Kënga Magjike 2021’. Marsela, mbi të gjitha – Artiste”, - ka shkruar Arditi në postimin  në fjalë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Të fundit