POLITIKOFF

Arjan Konomi uron Borën dhe ironizon Donaldin: I kam thënë ke shpëtuar nga shumë gjëra, duhet ta kuptojë edhe ajo

Arjan Konomi uron Borën dhe ironizon Donaldin: I kam thënë ke

Mbrëmë, Bora Zemani ka bërë një festë të madhe me miq të shumtë artistë dhe miqtë e saj të cilët rrallë herë i ekspozon në jetën e saj publike.

Bora me 9 janar mbushi 30 vjeçe, por mbrëmë e festoi në një party. Dhe "Ftesë në 5" ka sjellë disa momente të kësaj feste dhe madje edhe urimet e miqve të moderatores.

Urimi që duket se ka ironizuar Donaldin, ka qenë ai i Arjan Konomit, i cili thotë se

Nëna e Borës: Jam shumë krenare për të.

Olsa Muhameti: Të jetë kaq e lumtur dhe të gjejë dashurinë e saj. Kjo mund të jetë diçka që mund ti mungojë Borës. Do ti them, jeta sapo filloi – Olsa

Aulona Musta: Kur kalon 30 vjeç vërtetë fillon jeta se tani do ta shijojë tamam.

Semi Jaupaj: Mesa duket jemi përputhur me njëra-tjetrin dhe njerëzit e tretë dhe të katërt na bëjnë dëm.

Arjan Konomi: Ti nuk e kupton ndoshta, por ke shpëtuar nga shumë gjëra. I kam thënë ke shpëtuar nga shumë gjëra. Duhet të ndjehesh me fat për këtë gjë, por duhet edhe ta kuptosh do me thënë.

 

Xhensila Myrtezaj: Bora ka dashurinë e saj më të madhe, Arborin. Di të them që kjo është epoka e Bora Zemanit dhe për këtë nuk ka diskutim.

Të fundit