Flash News

POLITIKOFF

Arrestohet këngëtari i njohur, arsyeja

Arrestohet këngëtari i njohur, arsyeja

Këngëtari Justin Timberlake është arrestuar dhe akuzohet për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur në Long Island të Nju Jorkut, tha një zyrtar i zbatimit të ligjit për Associated Press.

 

Të fundit