POLITIKOFF

Arsyeja e vërtetë pse Kim Kardashian dhe Kanye West i dhanë fund martesës së tyre

Arsyeja e vërtetë pse Kim Kardashian dhe Kanye West i dhanë fund

Kim Kardashian dhe Kanye West janë zyrtarisht të divorcuar pas 6 vitesh bashkë. Dyshja kanë 4 fëmijë, tre prej të cilëve kanë ardhur në jetë nga një nënë surrogate.

Por cila është arsyeja që e çoi çiftin drejt këtij vendimi? Burime pranë tyre tregojnë për mediat e huaja se pavarësisht përpjekjeve të Kimit për të rindezur shkëndijën e tyre të dashurisë, martesa e tyre ishte zbehur.

“Kim ishte thjesht e lodhur. Ajo u përpoq t’i jepte një shans Kanye-t, donte ta bënte këtë vitin e kaluar. I dha atij shumë kohë, por nuk funksionoi."

“Nuk kishin lidhje jashtë martese. Askush nuk bëri gjë gabim. Thjesht largësia,"- ka thënë burimi. I cili më tej shpjegon se fëmijët janë mësuar e mungesën e babait të tyre dhe se Kim Krdashian i kishte përgatitur për divorcin.

Ditari politik

Të fundit