Flash News

POLITIKOFF

As vetë Einxhel nuk e di e lërë me Monika, moderatorja tregon kush është e vetmja që di gjininë e bebes

As vetë Einxhel nuk e di e lërë me Monika, moderatorja tregon

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” shumë prej banorëve kanë diskutuar në lidhje me planet e martesës së tyre apo edhe për ardhjen në jetë të një bebushi. Një nga ish-banoret që foli për bebin ishte Monika, e cila u shpreh në atë kohë se bebi i tyre do të dilte shumë i bukur.

Deri këtu gjithçka duket në rregull, por së fundmi aktorja ka publikuar një InstaStory në rrjetin e saj social Instagram ku u dyshua se padashje ka zbuluar edhe gjininë e bebit. Portalet kanë ‘shpërthyer’ ditën e sotme nga postimi i Monikës.

Mirëpo, Einxhel ka reaguar duke na zbuluar se nuk e di as vetë gjininë e fëmijës dhe e vetmja që e di është motra e Dagz, halla e fëmijës që do të vijë në jetë.

As vetë Einxhel nuk e di e lërë me Monika, moderatorja tregon

"Çfarë ndodhi me ‘ishalla një djalë’? Ndaje mendjen që të bien rehat dhe portalet. Uroj të duroni deri atëherë meqë po duroj dhe vet kaq shumë. Mos më pyesni mua sepse nuk e di gjininë. E vetmja që e di është halla e vet. Ajo që prej disa javësh po torturohet të na e mbajë sekretin. Halla duro dhe pak eee…"

Të fundit