Flash News

POLITIKOFF

"Ata nuk do të ndalojnë derisa ta bëjnë të abortojë", Chrissy Teigen del në mbrojtje të Meghan

"Ata nuk do të ndalojnë derisa ta bëjnë të

Meghan Markle edhe pse është larguar bashkë me bashkëshortin e saj Princin Harry nga detyrat mbretërore, mesa duket mediat britanike dhe vetë britanikët sërish nuk do e lënë të qetë Dukeshën e Sussex.

Së fundmi, Meghan Markle është vënë në shënjestër mediatike pas akuzave për bullizëm të dala nga pallati mbretëror, vetëm pak para publikimit të intervistës së vitit nga ana e saj dhe Harry-t, që do të jepet sonte ne CBS.

Në krah të Meghan Markle ka dale dhe Chrissy Teigen e cila ka përjetuar pak a shumë një situatë të ngjashme para disa muajve edhe pse nuk krahasot me sulmet sistematike (mediatike dhe në rrjet)  që i bëjnë Meghan Markle, të cilan nuk kanë pushuar në asnjë moment qëkur ajo u bë pjesë e familjes mbretërore.

Chrissy Teigen tha për Markle:  

“Këto lajme për Meghan Markle po më prekin shumë. Ata nuk do ndalin derisa ta bëjnë të abortojë. Duhet të ndaloni."

Meghan Markle është shtatzënë dhe një situatë e tillë nuk mund të jetë kurrsesi në favorin e saj.

 

Të fundit