Flash News

POLITIKOFF

Aurela Hoxha shkëlqen në tapetin e kuq të Kanës

Aurela Hoxha shkëlqen në tapetin e kuq të Kanës

Çdo vit, Festivali fton artistë nga e gjithë bota që të japin interpretimin e tyre të botës së sotme dhe të nesërme, duke krijuar një hartë botërore të kinemasë. 

Festivali i 75-të vjetor i Filmit në Kanë është një festival filmi i vitit 2022 i cili po zhvillohet nga 17 deri më 28 maj 2022. Festivali këtë vit është kthyer në kapacitetin e tij të plotë të spektatorëve pas dy edicioneve të fundit si një masë paraprake ndaj kufizimeve të COVID-19 në Francë.

Edhe këtë vit, Aurela Hoxha ka parakaluar në tapetin e kuq dhe modelja shqiptare ka shkëlqyer me një fustan mjaft të veçantë të zi, ajo është shfaqur transparente në kreacionin që mban vulën e brand-it të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Të fundit