Flash News

POLITIKOFF

Përvjetori i martesës, Aurela poston foton e veçantë të 5 viteve më parë me Bashën

Përvjetori i martesës, Aurela poston foton e veçantë

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha ka kujtuar sot me një foto të veçantë përvjetorin e martesës 16 vite më parë me liderin e PD-së.

Fotoja është shkrepur në vitin 2016 në Dhërmi të Vlorës, teksa Basha shihet i veshur me kostum të zi, ndërsa Aurela me një fustan ngjyrë bezhë. Vendi buzë detit është i rrethuar me lule, për të krijuar një atmosferë sa më romantike.

Vitin e fundit bashkëshortja e Lulzim Bashës ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale. Çifti Basha ka dy vajza, Dafinën dhe Viktorian.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Të fundit