Flash News

POLITIKOFF

Aurela publikon foton me të bijën dhe dhurata për Lulzim Bashën

Aurela publikon foton me të bijën dhe dhurata për Lulzim

Bashkëshortja e liderit demokrat, Aurela Basha, ka postuar një foto me të bijën, vajzën e madhe të familjes, Dafinën.

Aurela dhe Dafina ndodhen në një nga libraritë e kryeqytetit teksa kanë bërë dhe blerje të ndryshme - ku në mesin e tyre, njëri është dhuratë për babain. Kështu shkruan Aurela krahas fotos.

 “Me Dafinën pazaret janë̈ vetëm libra, në fakt njërin e ka dhuratë për babin,"- shkruan bashkëshortja e Lulzim Bashës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Ditari politik

Të fundit