Flash News

POLITIKOFF

Beatrix Ramosaj publikoi një video në TikTok dhe ndjekësit mendojnë se po ironizon Bora Zemanin

Beatrix Ramosaj publikoi një video në TikTok dhe ndjekësit

Bora Zemani publikoi ditën e djeshme një video në rrjetin social Instagram teksa ndodhej në aeroport, ndërsa në sfond dëgjohej një zë që thoshte: “Kam 99 probleme, por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Së fundmi edhe Beatrix Ramosaj ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet me një valixhe në dorë dhe shprehet se po “arratiset” nga problemet e veta.  “Sa herë që më pyesin: Pooo heeeeeeee Kur do e nxjerrësh këngënnnnn???”- shkruan këngëtarja krahas videos. 

@therealbeatrixramosaj Everytime people ask me: Pooo heeeeeeee Kur do e nxjerresh kengeeeennnnn???????????????????. #fypシ #runningawayfromproblems #mood #bigmood #lol ♬ original sound - Beatrix Ramosaj

Pavarësisht se në mbishkrimin e videos ajo ka vendosur një shkrim në lidhje me këngën e re, ndjekësit e thonë se ky postim është një ironi ndaj Bora Zemanit.

Të fundit