Flash News

POLITIKOFF

Bebi i Meghan Markle dhe Princit Harry do të vijë në jetë më shpejt se sa pritej

Bebi i Meghan Markle dhe Princit Harry do të vijë në jetë

Lajmi se Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër për herë të dytë, doli vetëm para dsa ditësh dhe fansat e mbështetësit e tyre u gëzuan shumë, sidomos pas esesë së Meghan ku tregoi se kishte humbur në korrik fëmijën e dytë.

Zëdhënësi i çiftit konfirmoi se “Duka dhe Dukesha e Sussex janë shumë të lumtur që po presin fëmijën e tyre të dytë”.

“Harry dhe Meghan gjithmonë kanë dashur disa fëmijë, një vëlla ose motër për Archie. Ata janë duke planifikuar me entuziazëm ardhjen në jetë të bebit. Është një ëndërr e bërë realitet. Foshnja do të vijë në fund të pranverës”- tha një burim për Us Weekly.

Ditari politik

Të fundit