Flash News

POLITIKOFF

Bëhet publik emri i vajzës së Gigi-t dhe Zayn

Bëhet publik emri i vajzës së Gigi-t dhe Zayn

Në shtator të vitit që lamë pas, pra në 2020-ën, Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë të një vogëlusheje, për të cilën ka ende paqartësi: portreti i plotë, emri nuk i dihej deri sot dhe shumë detaje të tjera që prindërit i kanë mbajtur të fshehta nga publiku.

Bëhet publik emri i vajzës së Gigi-t dhe Zayn

Fansat kanë aluduar me qindra opsione për emrin e vogëlushes Malik, megjithatë, më në fund, Gigi ka vendosur ta bëjë publik emrin e saj.

Bëhet publik emri i vajzës së Gigi-t dhe Zayn

Modelja e ka vendosur emrin e së bijës në bion e profilit në Instagram: Mamaja e Khai-t.

Bëhet publik emri i vajzës së Gigi-t dhe Zayn

Ditari politik

Të fundit