Flash News

POLITIKOFF

Belgjika jashtë "Kupës së Botës", Maroku mund Kanadanë

Belgjika jashtë "Kupës së Botës", Maroku mund

Belgjika është jashtë Kupës së Botës pasi barazoi me Kroacinë në ndeshjen e fundit në Grupin F, ndeshja përfundoi 0-0.

Belgjika jashtë "Kupës së Botës", Maroku mund

Belgjika aktualisht renditet e dyta në botë. Në ndeshjen tjetër të ndeshjes së sotme në orën 15:00, Maroku mundi Kanadanë 2-1. Kjo do të thotë që Maroku përfundon në krye të fazës së grupeve të Grupit F.

Belgjika jashtë "Kupës së Botës", Maroku mund

Kroacia rënditet e dyta, me Belgjikën e tretë dhe Kanadanë e fundit.

Belgjika jashtë "Kupës së Botës", Maroku mund

Të fundit