POLITIKOFF

'Beqari i famshëm' Leonardo DiCaprio po martohet

'Beqari i famshëm' Leonardo DiCaprio po martohet

Leonardo DiCaprio është drejt hapit final sa i takon avancimit të marrëdhënies së tij me të dashurën Camila Morrene.

Burime shumë të afërta për çiftin kanë treguar për mediat e huaja se si ka evoluar marrëdhënia e tyre me kohën.

'Beqari i famshëm' Leonardo DiCaprio po martohet

Prej shumë vitesh është konsideruar si ‘hajduti i zemrave të Hollyëood’ por si duket më në fund aktori i ‘Titanic’ e gjeti personin e zemrës. Leo dhe Camila kanë shumë vite diferencë por sipas miqve të tij, Leonardo është më i dashuruar se kurrë dhe sipas këtyre burimeve ai po mendon dhe për martesën.

'Beqari i famshëm' Leonardo DiCaprio po martohet

Çifti kanë tre vite bashkë, por vetëm tani gjërat po marrin këtë kthesë të rëndësishme.

“Camila është vajza e ëndrrave të tij. Ajo është e re, e ëmbël, e thjeshtë, është e afërt me familjen e tij dhe ua ka marrë zemrën”, shprehen burimet.

Ditari politik

Të fundit