Flash News

POLITIKOFF

"Biondja e përjetshme" Gigi Hadid ndryshon pamjen e frymëzuar nga "The Queen's Gambit"

"Biondja e përjetshme" Gigi Hadid ndryshon pamjen e

Gigi Hadid është frymëzuar nga "The Queen's Gambit" për të ndryshuar pamjen e saj së fundmi. E njohur gjithmonë si "bionde" dhe shumë e adhurueshme për bukurinë e saj, Gigi ka vendisur të kthejë flokët në ngjyrë karrote.

"Biondja e përjetshme" Gigi Hadid ndryshon pamjen e

Modelja ka treguar se është frymëzuar nga protagonistja e "The Queen's Gambit",  Anya Taylor Joy. Hadid nuk e ka fshehur aspak këtë detaj duke e shkruar edhe në fotot në ‘Instastory’.

"Biondja e përjetshme" Gigi Hadid ndryshon pamjen e

"The Queen's Gambit" është një nga serialet më të suksesshme të ‘Netflix’ me në qendër me një vajzë të apasionuar pas shahut që fiton mes burrave që kryesojnë dhe zotërojnë këtë sport.

"Biondja e përjetshme" Gigi Hadid ndryshon pamjen e"Biondja e përjetshme" Gigi Hadid ndryshon pamjen e

Të fundit