Flash News

POLITIKOFF

Bled Mane komenton sërish Nita Latifin, kësaj rradhe lidhur me situatën e Kosovës

Bled Mane komenton sërish Nita Latifin, kësaj rradhe lidhur me

Bled Mane dhe Nita Latifi duket se i kanë prishur marrëdhëniet e tyre pas përfundimit të 'Big Brother VIP Albania'. Gazetari e ka thumbuar shpesh Nitën në postimet e tij në 'Instragram' dhe të njejtën gjë ka bërë edhe në postimin e tij të fundit.

Ai ka komentuar situatën e tensionuar në Kosovë lidhur me marrëdhëniet e shtetit me SHBA, e njëkohësisht ka bërë një paralelizëm me Nitën, duke e quajtur "mosmirënjohëse".

"Albin Kurti mosmirënjohës si Nita. Imagjinoni sikur një moment Shtetet e Bashkuara te Amerikes dhe Nato te terheqin prezencen e tyre ushtarake nga Kosova ashtu siç bene 2 vjet me pare ne Afganistan.. Kush do ta mbroje pavarësine e Republikes së Kosoves, ushtria e Albin Kurtit apo ushtria e Niko Peleshit???"- ka shkruar Bledi në 'story'.

Të fundit