Flash News

POLITIKOFF

Bledi Mane thotë se ka qenë në burg me Qetësorin: Në bodrumin ku izolohen hajdutët e pusetave

Bledi Mane thotë se ka qenë në burg me Qetësorin: Në

Bledi Mane e ka rrëfyer edhe vetë se ka qenë në burg 3 herë, e këtë e përmendi edhe në “Big Brother VIP”. Pas hyrjes në format edhe Qetsori është përfolur në media se ka qenë në burg.

Por ndryshe nga Bledi, ai duket se nuk e ka me shumë qef historinë e tij të arrestimit, duke deklaruar se: “Nuk jam çun burgu unë!"

Në një postim në Instagram, Bledi shkruan sot se ka qenë në burg me Qetsorin.

Me Qetsorin kam qenë në burg, por me një ndryshim të vogël. Unë shërbeja të biblioteka e burgut lart në kat të tretë, ndërsa Qetsori qëndronte gjatë gjithë kohës poshtë të gjirizet, te bodrumi aty ku zakonisht izolohen xhepistët dhe hajdutët e pusetave".- shkruan Bledi, por nuk e dimë nëse është situatë e vërtetë apo ironi nga ana e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

Të fundit