Flash News

POLITIKOFF

Bleona mbështet Donald Trump dhe fton shqiptarët në Amerikë në takimin e 31 tetorit

Bleona mbështet Donald Trump dhe fton shqiptarët në Amerikë

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku dhe vazhdon karrierën e saj muzikore ka treguar përmes një video të publikuar në llogarinë e saj se këtë vit mbështet fushatën elektorale të presidentit aktual të SHBA-ve, Donald Trump.

Bleona i ka ftuarr të gjithë shqiptarët që jetojnë në Amerikë në një takim në Michigan, duke treguar dhe datën e cila do i bëjë bashkë në mbështetje të Trump, në 31 tetor. Pra, nesër.

Nga ana tjetër, kujtojmë se javët e fundit të gjithë personazhet e njohur të ‘Hollywood’ kanë bërë thirrje të ndryshme ndaj popullit amerikan duke i ftuar ata të votojnë për të zgjedhur presidentin e ri në Amerikë.

 

 

Të fundit