Flash News

POLITIKOFF

Bora Zemani konfirmon lidhjen me Donald Veshajn: Na lini të kërcejmë

Bora Zemani konfirmon lidhjen me Donald Veshajn: Na lini të

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë konfirmuar zyrtarisht rikthimin bashkë.

Vetë Bora, e cila do të jetë moderatore e "Dancing With the Stars" në Top Channel, ka postuar foton e parë çift me Donaldin pas ribashkimit.

Bora duket se do të jetë e ftuara e parë në "Më lër të flas" me Donaldin dhe Romeon dhe krahas fotos që ka postuar në Instagram, Bora shkruan: Na lini të kërcejmë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Donaldi i ka komentuar emojin e syrit (për të mbajtur larg syrin e keq) dhe emojin me zemra.

Të fundit