Flash News

POLITIKOFF

Bora Zemani reagon për herë të parë për lajmet nëse Semi pëlqen Donaldin

Bora Zemani reagon për herë të parë për lajmet

Donald Veshaj (ish i dashuri i Bora Zemanit) dhe Semi Jaupaj (shoqja e ngushtë e Bora Zemanit) janë duke përjetuar një eksperiencë ndryshe teksa po shijojnë periudhën në Big Brother Vip. Duke qenë se dyshja kanë qenë miq që nga jashtë për shkak të Borës, janë shumë të afruar bashkë në shtëpinë e BBV - si miq, të paktën kështu pohojnë Donaldi dhe Semi.

Mirëpo, mediat dhe komentet në rrjetet sociale, mendojnë se ata kanë më shumë se ndjenja shoqërore për njëri-tjetrin, të paktën Semi, Madje dhe njëra nga banoret, Sheila, mendon se Semi e pëlqen në fshehtësi Donaldin.

Lidhur me këtë situatë, ka reaguar për herë të parë dhe Bora Zemani, e cila thotë se nuk dyshon kurrë tek Semi Jaupaj.

Më poshtë keni reagimin e plotë të Borës që ka bërë në Instastory:

Bora Zemani reagon për herë të parë për lajmet

Bora Zemani reagon për herë të parë për lajmet

Bora Zemani reagon për herë të parë për lajmet

Të fundit