Flash News

POLITIKOFF

Braçe qethet te berberi i VIP-ave dhe thumbon Bashën: Diskutuam modele për kokat “me pushime të thella”

Braçe qethet te berberi i VIP-ave dhe thumbon Bashën: Diskutuam

Zëvendëskryeministri Erion Braçe është qethur tek berber Xhimi, aty ku shkojnë shumë personazhe publik në Shqipëri.

Pas prerjes dhe modelimit të flokëve, Braçe ka pozuar me berber Xhimin dhe nuk lë pa thumbuar kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale, Braçe shkruan krahas saj se diskutuan për disa modele që mund t'i aplikojmë në kokat me "pushime të thella" të udhëheqësve, duke ironizuar kryedemokratin.

"Mjeshtri, dmth Xhimi, kishte nevoje per punetore dhe, une se kam problem punen!

Me kete rast diskutuam edhe per disa modele qe ai mund ti aplikoj ne kokat me “pushime te thella” te udheheqesve!

Ju kam thene ka dore te mbare!" shkruan Braçe.

Vlen të theksohet se te berber Xhimi, qethet edhe kreu i PD-së Lulzim Basha.

Braçe qethet te berberi i VIP-ave dhe thumbon Bashën: DiskutuamBraçe qethet te berberi i VIP-ave dhe thumbon Bashën: Diskutuam

Të fundit