Flash News

POLITIKOFF

Britney Spears e irrituar me fansat: Më keni cënuar privatësinë

Britney Spears e irrituar me fansat: Më keni cënuar

Qindra fansa të këngëtares së njohur Britney Spears kanë qenë të shqetësuar dhe kanë kërkuar që policia të shkojë e të shikojë në shtëpinë e saj nëse është gjithçka në rregull.

Policia shkoi, kontrolloi dhe ndërsa nuk u raportua nëse ata folën me të apo jo, ata thanë se nuk besonin se kishte ndonjë arsye për shqetësim. Së fundmi, Britney iu përgjigj fansave me anë të një postimi në Twitter duke shprehur këto fjalë:

Siç e dinë të gjithë, policia u thirr në shtëpinë time për shkak të disa telefonatave. Unë i dua dhe i adhuroj fansat e mi, por këtë herë gjërat shkuan pak larg dhe privatësia ime u cënua. Policia nuk hyri kurrë në shtëpinë time dhe kur mbërriti te dera ime e kuptuan se nuk kishte asnjë problem dhe u larguan menjëherë. Gjatë kësaj periudhe të jetës sime, shpresoj shumë që publiku dhe fansat e mi për të cilët më intereson kaq shumë mund të respektojnë privatësinë time në vazhdim. Me dashuri, B.

 

Të fundit