Flash News

POLITIKOFF

Bruna Biancardi zyrtarizon ndarjen nga Neymar

Bruna Biancardi zyrtarizon ndarjen nga Neymar

Ata mund të kenë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku vetëm një muaj më parë - por ylli i futbollit Neymar dhe Bruna Biancardi nuk janë më bashkë.

Ditët e fundit, dyshja janë gjetur në qendër të një "stuhie" në rrjetet sociale pasi një yll i OnlyFans zbuloi mesazhe që ajo dyshohet se kishte marrë nga futbollisti.

Aline Farias pretendon se Neymar fundmi i kërkoi asaj t'i dërgonte foto nudo. Megjithatë, futbollisti ka mohuar pretendimet dhe këmbëngul se mesazhet janë të vjetra.

Pavarësisht protestave të tij për pafajësinë, Bruna konfirmoi me një deklaratë se është ndarë nga Neymar.

“Kjo është një çështje private, por duke qenë se jam e ekspozuar çdo ditë ndaj lajmeve, supozimeve dhe batutave, ju bëj me dije se nuk jam në një lidhje. Ne jemi prindërit e Mavie dhe kjo është arsyeja e lidhjes sonë. Shpresoj se në këtë mënyrë ata do të ndalojnë së raportuari me lajmet e shpeshta. Faleminderit", shkroi ajo.

Të fundit