POLITIKOFF

Can Yaman i propozon për martesë nga qielli gazetares italiane

Can Yaman i propozon për martesë nga qielli gazetares italiane

Aktori turk me origjinë shqiptare, përveçse në Turqi ka një sukses të jashtëzakonshëm edhe jashtëzakonshëm përtej kufijve.

Megjithëse është kritikuar shpesh për arrogancën, qoftë dhe në raport me aktorët e tjerë, Yaman po shijon suksesin dhe projektet e reja kinematografike që kësaj radhe i ka me italianë. Në të njëjtën kohë, ai është i lidhur dhe me gazetaren e njohur italiane Diletta Leotta.

Can Yaman i propozon për martesë nga qielli gazetares italiane

Marrëdhënia e tyre duket se ka qenë shumë e shpejtë, pasi aktori i ka propozuar për martesë nga qielli: “Diletta dëshiron të martohesh me mua? Të dua, Can”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Magazinbird (@magazinbird)

Ditari politik

Të fundit