Flash News

POLITIKOFF

Capital T dhe Alban Skënderaj rikthehen sërish me një projekt të ri

Capital T dhe Alban Skënderaj rikthehen sërish me një projekt

Alban Skenderaj dhe Capital T do të rikthehen sërish bashkë me një tjetër këngë.

Dy artistët janë gati për projektin e ri dhe kanë publikuar pamjet e para të videoklipit shumë veror dhe pak tinguj të cilët mund t’i dëgjoni deri nesër, pasi më 28 maj publikohet i gjithë projekti.

“Një natë” që ka me zgjat gjithë verën”, kanë shkruar artistët teksa kanë promovuar një pjesë nga klipi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të fundit