Flash News

POLITIKOFF

Capital T kryeson "Netët e Klipit Shqiptar" me 7 kupa të fituara

Capital T kryeson "Netët e Klipit Shqiptar" me 7 kupa të

Mbrëmë është mbajtur "Netët e Klipit Shqiptar" në kalanë e Ulqinit, ku janë bërë bashkë emra të njohur të muzikës shqiptare dhe janë vlerësuar me çmime të ndryshme.

Ai që ka kryesuar mbrëmjen dhe ka fituar dhe festivalin ishte reperi Capital T, i cili ka arritur të rrëmbejë kupë në çdo kategori, duke marrë kështu gjithsej 7 prej tyre.

“Fitues i lindur. Netët e Klipit Shqiptar”, ka shkruar këngëtari në fotot që ka publikuar në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të fundit