Flash News

POLITIKOFF

Chrissy Teigen vishet nga Valdrin Sahiti

Chrissy Teigen vishet nga Valdrin Sahiti

Valdrin Sahiti është një nga stilistët më të njohur që ka bërë emër dhe ndërkombëtarisht. Çdo ditë e më shumë personazhe shumë të njohur të Hollywood-it po zgjedhin të vishen nga stilisti shqiptar nga Kosova.

Modelja e famshme dhe "shoë girl-i" Chrissy Teigen është veshur në “Global Citizen Vax: The Concert To Reunite The World”, ku ishin të pranishëm shumë njerëz të njohur, duke përfshirë Princin Harry, Selena Gomez, David Letterman, Jennifer Lopez etj. Chrissy Teigen shkëlqeu në tapetin e kuq, teksa u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrë portokalli dhe në material sateni të stiluar nga Valdrin Sahiti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Just Jared (@justjared)

Të fundit