POLITIKOFF

I frymëzuar nga ish-e dashura, cila është kënga më e dëgjuar e albumit të ri të Ylli Limanit

I frymëzuar nga ish-e dashura, cila është kënga më e

Para dy ditësh, Ylli Limani ka publikuar albumin e tij të ri që është frymëzuar nga ish- e dashura e tij. Të gjitha projektet muzikore vijnë me videoklipe, me muzikë e tekst të realizuar nga vetë artisti dhe Fatjon Miftari.

Kënga e tij më e dëgjuar momentalisht është “Lshoja Zanin” me mbi gjysmë milioni klikime.

Ky EP është pëlqyer shumë dhe fansat preferojnë këtë zhanër të Yllit. Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë, Ylli erdhi dhe me një bashkëpunim me Ermal Fejzullahun, një projekt që po ashtu është pëlqyer shumë nga publiku.

Të fundit