Flash News

POLITIKOFF

Cindy Marina publikon si rrallë herë foto me Genar Topallin

Cindy Marina publikon si rrallë herë foto me Genar Topallin

Cindy Marina dhe Genar Topalli janë një nga çiftet kryefjalë të showbizit. Ata e kanë bërë prej kohësh marrëdhënien e tyre publike, ndërkohë që hera-herës na ëmbëlsojnë me pastime të ëmbla në Instagram.

Sikurse kanë bërë së fundmi. Gazetarja ka ndarë një postim romantik me partnerin e saj. Çifti ndodhet buzë detit, pranë një statuje gjigande të dy të rinjve që puthen dhe nuk e kanë humbur momentin për ta ‘imituar’.

Genari mban nga beli Cindy-n duke i dhuruar një puthje në buzë dhe kanë rikrijuar versionin e tyre të statujës  dhe duken kaq bukur.

Cindy Marina publikon si rrallë herë foto me Genar Topallin

Të fundit