Flash News

POLITIKOFF

Dafina Zeqiri do të performojë në “Sunny Hill” në Tiranë

Dafina Zeqiri do të performojë në “Sunny Hill”

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e “Sunny Hill” teksa kanë publikuar foton e Dafinës.

Gjithashtu dhe vetë artistja ka njoftuar fansat e saj se do të jetë pjesë e festivalit.

“Poo, do të performoj në një nga festivalet më të pëlqyera për ju, “Sunny Hill”, a jeni gati Tirana?”-shkroi Zeqiri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Rikujtojmë se deri më tani janë zbuluar katër nga artistët që do të performojnë në festival. Faqja zyrtare në Instagram “Sunny Hill”, ka konfirmuar pjesëmarrjen e Fedez në festival, këngëtarit shqiptar Dren Abazi si dhe këngëtari italin, Alberto Cotta Ramusino, i njohur me emrin e artit si Tananai.

Të fundit