POLITIKOFF

Dafina Zeqiri nis pushimet me Dj. Geek dhe ka të njëjtin problem si të gjitha vajzat

Dafina Zeqiri nis pushimet me Dj. Geek dhe ka të njëjtin problem si

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj Dj. Geek kanë nisur pushimet në një prej resorteve të Turqisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZE???? (@dafina.zeqiri)

Vetë këngëtarja ka ndarë fotot me fansat dhe në fakt janë shumë të ngjashme me pushimet e shumë vajzave dhe grave.

Ajo në fotot e shkrepura nga Geek është shprehur:

“Kur mendon se ai po shkrep një foto të keqe (siç bën zakonisht) por pastaj i shfleton”.

Geek e ka befasuar këtë herë me shkrepjet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZE???? (@dafina.zeqiri)

Të fundit