Flash News

POLITIKOFF

Dafina Zeqiri publikon projektin e saj të ri, fansat e konsiderojnë hitin e verës

Dafina Zeqiri publikon projektin e saj të ri, fansat e konsiderojnë

Pa paralajmëruar, Dafina Zeqiri ka publikuar sot këngën e re "Pa ty’. Një remix i ri me  Cricket dhe Muma.

Ky projekt muzikor i punuar nga Cricket me tekst nga Muma, "është fiksimi i verës" sipas fansave.

I gjithë videoklipi është xhiruar në një fushë të madhe me dy karrige të vendosura përkrah njëra-tjetrës, ku shihet ulur Dafina dhe Endrit Mumajesi i njohur si Muma.

Të fundit