Flash News

POLITIKOFF

David Beckham tregon "aftësitë" e tij të grimit në TikTok-un e Victoria-s

David Beckham tregon "aftësitë" e tij të grimit në

David Beckham tani është një artist grimi shumë i mirë. Ish-atleti profesionist bëri një mini tutorial grimi duke përdorur produkte nga linja e gruas së tij, Victoria Beckham Beauty, më 20 maj. Klipi i shkurtër, ku David shfaqet pa këmishë, u postua në faqen e vetë Victoria Beckham në TikTok me mbishkrimin, “Mësuesja e vetë zotit Beckham #VictoriaBeckhamBeauty”.

Ai e filloi videon duke thënë:

"Kështu që kur përdor pak nga kjo me gruan time, ajo më thotë se ky është ndriçimi më i mirë për të bërë përmbajtje”, ndërsa rrëshqiti një furçë grimi të dyfishtë në zonën e tij nën sy."

Dhe Victoria ka të drejtë: fytyra e Davidit dukej mjaft rrezatuese në atë që ka të ngjarë të jetë rrezet natyrore të diellit. “Unë prirem të pajtohem, por nuk e di vërtet se për çfarë po flas,” pranoi ai. Ai vazhdoi të mbulonte furçën e grimit në fytyrë. “Me sa duket, kjo është mënyra më e mirë për ta bërë këtë, sipas Victoria Beckham Beauty,” tha ai.

Njerëzit në komente vunë në dukje se videoja ka të ngjarë të jetë një parodi e mësimit të mëparshëm të Victoria-s që demonstron se si të përdoret stilusi i ri i konturit të markës së saj në hundë, faqe dhe sy.

Të fundit