Flash News

POLITIKOFF

David Beckham tregon momentin kur ra në dashuri me Victorian

David Beckham tregon momentin kur ra në dashuri me Victorian

Ish-futbollisti anglez David Beckham rrëfen se e dinte se do të martohej me Victorian që në fillim. Në një bisedë që ka zhvilluar me moderatorin James Gorden, futbollisti veteran ka zbuluar shumë për marrëdhënien e tij me bashkëshorten.

“Me të vërtetë, më pëlqeu. Unë thjesht e doja atë. Nuk e dija si ishte ajo si person, por më pëlqente shumë, si shumica e njerëzve në atë kohë. Nuk e dija me kë do të martohesha ose me kë do të isha për pjesën tjetër të jetës sime”, tha ai.

Ish-futbollisti vuri në dukje se gruaja e tij ishte “e bukur” dhe “seksi”, por dashuria e tij për të u rrit për shumë arsye të tjera.

“Më pëlqejnë femrat e forta dhe më pëlqen fakti që ajo punon shumë. Më pëlqen fakti që ajo është një nënë e shkëlqyer. Më pëlqen fakti që ajo kujdeset për mua dhe ju e dini, ne kemi krijuar këtë familje me katër fëmijë të mrekullueshëm dhe janë më të rëndëshmit në jetën tonë, kështu që zgjodha Viktorian ... mënyrën se si ajo drejton familjen."

Të dy mirëpritën djalin e tyre të parë, Brooklyn, më 4 mars 1999. Pasi u martuan në një ceremoni të mbushur me yje në Irlandë më 4 korrik 1999, familja e tyre u rrit me lindjen e Romeo, 21, të Cruz, 19 vjeç dhe Harper, 12. David deklaroi se aftësia e stilistes për t'u kujdesur është një nga cilësitë e saj më të mira. Atleti kujtoi gjithashtu se një nga herët e para që e dinte se do të martohej me Victorian ishte kur pa videoklipin "Say You'll Be There" të Spice Girls.

“Është e preferuara ime sepse ishte kënga që po luhej në televizor kur isha ulur në dhomën time me Gary Neville. Iu drejtova Gary-t dhe i thashë: Do të martohem me atë me fustanin e zi të shkurtër” tha David.

 

Të fundit