Flash News

POLITIKOFF

Dea Mishel flet për Krist Aliajn: Unë do e zbus pak

Dea Mishel flet për Krist Aliajn: Unë do e zbus pak

Dea Mishel dhe Krist Aliaj janë përfolur shumë pas daljes nga “BBV2” se mes tyre mund të kishte diçka më shumë se shoqëri, pasi janë takuar shpesh dhe kanë kaluar kohë me njëri-tjetrin. Së fundmi Dea i ka habitur të gjithë me një postim në Instastory, ku shfaqet duke përqafuar Kristin.

Në mjë intervistë për Top Albania Radio, Dea ka thënë për Kristin: 

"Kristi është i rreptë i thotë gjërat shumë drejtpërdrejt dhe nuk e mendon se si do ndjehet personi që ia thotë edhe pse nuk ta do mërzisi dhe mendoj se do e zbus pak… kuptohemi shumë mirë me njëri-tjetrin."

Të fundit